Przewiń do góry

Przeprowadzka – sprzątanie i transport od AdoZ


Adoz24 - 17 listopada, 2020 - 0 comments

Zdarza się, że w życiu przychodzi taki czas kiedy musimy zmienić miejsce zamieszkania bądź miejsce prowadzenia naszego biznesu. Wtedy stajemy przed wielkim  wyzwaniem jakim jest przeprowadzka. Sprzątanie, pakowanie, transport, rozładunek itd… dla wielu ludzi jest to bardzo uciążliwy i ciężki proces. Zespół AdoZ niejednokrotnie wykonywał takie zadania i wie jak zrealizować sprawnie całą przeprowadzkę tak, aby klient mógł cieszyć się nowym miejscem, a nie borykać się ze  wszystkimi problemami związanymi z pakowaniem, przenoszeniem czy transportem rzeczy. 

Przygotowanie do przeprowadzki

Przeprowadzka i jej zaplanowanie jest dość wymagającym zadaniem. Duża ilość ciężkich przedmiotów/mebli i sprzętów, wysokie piętra czy też wąskie korytarze to jedne z problemów, które możemy napotkać podczas całego procesu. Dodatkowo ważnym aspektem jest to, aby zabezpieczyć wszystkie transportowane przedmioty tak by dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie. Nasza ekipa ma wieloletnie doświadczenie w tego typu zleceniach i dokładnie potrafi zaplanować i zrealizować cały proces, który w skrócie wygląda tak : 

  • przygotowujemy/ pakujemy i sprawdzamy zabezpieczenie wszystkich przedmiotów przed transportem
  • ładujemy  i układamy w aucie sprzęty, meble, kartony itp. w taki sposób, aby wypełnić przestrzeń załadunkową i jednocześnie nie uszkodzić powierzonego mienia
  • przewozimy wszystko do miejsca docelowego
  • wyładowujemy i na życzenie klienta rozpakowujemy transportowane rzeczy

Sprzątanie podczas przeprowadzki

Oferujemy podczas przeprowadzki dodatkowe usługi sprzątania lokalu, który ma być zdany lub lokalu do którego będzie przeprowadzał się nasz klient. Opuszczając lokal często zapominamy, aby pozostawić po sobie porządek co może wiązać się później z naliczeniem dodatkowej (nie małej) opłaty za sprzątanie po nas jako poprzednim najemcy. Kolejnym ważnym aspektem jest to aby przygotować (posprzątać i zdezynfekować lokal) do którego się przenosimy. Często nie wiemy jak poprzedni właściciel dbał o dany lokal i jaki jest jego stan pod kątem ilości grzybów, drobnoustrojów, bakterii itp.. Jest to istotne dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa, aby przenieść swoje rzeczy w czyste, zdezynfekowane i bezpieczne dla naszego zdrowia miejsce.

 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług – Zapraszamy do kontaktu!

tel.: +48 739 013 013  lub mail: [email protected]

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji od 8:00 do 18:00 w dni robocze.

Related posts