Przewiń do góry

Sprzątanie oraz dezynfekcja po wypadku – od AdoZ


AdoZ - Październik 7, 2018 - 0 comments

Przykre wypadki losowe stanowią nieodłączny element życia. W trudnych momentach warto zwrócić się o pomoc do dyskretnej, profesjonalnej ekipy, która pomoże w traumatycznych chwilach. AdoZ oferuje swoje specjalistyczne usługi sprzątania pomieszczeń, a także dezynfekcji oraz remontu. Nasza firma została poproszona o wykonanie kompleksowej usługi w hali produkcyjnej, gdzie doszło do nieszczęśliwego wypadku. 

Zagrożenie dla przedsiębiorstwa

Dokładne, szybkie i precyzyjne sprzątanie w razie wypadku staje się priorytetem dla każdego przedsiębiorstwa. Krew czy płyny ustrojowe przenoszą bakterie, wirusy czy drobnoustroje, które mogą prowadzić do poważnych chorób. (HIV, żółtaczka etc.). W nagłej sytuacji kluczowe jest natychmiastowe działanie oraz użycie odpowiednich środków. Najlepiej jest postawić na sprawdzoną firmę, która zajmie się kompleksowym sprzątaniem po wypadku. Pracownicy i personel przedsiębiorstwa nie powinni udzielać się i angażować zwłaszcza, gdy w sprzątanym miejscu znajdują się tkanki ludzkie, krew czy też płyny ustrojowe.  W przypadku niedokładnego oczyszczenia powierzchni lub innego zaniedbania klienci, personel czy dostawcy (lub osoby mające z nimi kontakt) są narażeni na utratę zdrowia, a nawet użycia.

Sprzątanie po nagłej śmierci / wypadku

Część przedsiębiorstwa, w której doszło do wypadku, musi zostać odłączona na czas wykonania czyszczenia. Firma, która wykonuje sprzątanie po śmierci, sprzątanie po wypadkach czy dezynfekcję musi dokładnie usunąć wszystko, co może zagrażać zdrowiu i życiu. Proces nie może trwać bardzo długo, ponieważ każda godzina przestoju jest dla firmy stratą finansową. Profesjonalny zespół posprząta nie tylko precyzyjnie i szybko, ale również dyskretnie. Dzięki czemu biznes nie zostanie sparaliżowany.

 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług sprzątania po zgonachdezynfekcjidezynsekcjiusuwania nieprzyjemnego zapachuutylizacji meblisprzątaniu mieszkań, domów, czy firmy (również po zalaniu) czy remontu pomieszczeń – Zapraszamy do kontaktu!

tel.: +48 739 013 013 lub mail: [email protected]

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji od 8:00 do 18:00 w dni robocze.

Related posts